What could possibly go wrong?

Goetia Vuko

Demony umysłu Vuko

Boris Shubin – Naukowiec (etnolog) który w czasie 2 wojny światowej po opublikowaniu książki o czynach Stalina , został zesłany na sybir gdzie został całkowicie pozbawiony zahamowań oraz kręgosłupa moralnego. Po ucieczce wraca do domu by się dowiedzieć ze dzień po jego zatrzymaniu najbliższy jego przyjaciel zgwałci mu córkę i żonę po czym obie je zabił i zamieszkał w jego domu ciesząc się jego majątkiem.

Aureliusz Wieczorek- Gdy miał 17 lat jego rodzinny dom został napadnięty przez ruskich , którzy zamordowali jego rodzinę i zjedli jego matkę a jego siostrą go nakarmili . Został zatrzymany w wieku 45 lat i skazany na krzesło elektryczne za popełnienie 12 morderstw i pożarcie wybranych części ofiar .

Tomoya Rin – Lotnik Kamikadze który odął życia za kraj honor i rodzine. Człowiek z zasadami który za splamienie jego honoru zabije sprawo dawce nie baczac na koszta i ofiary.

Hồ Hiển Lưu- Kapitan jednostki wietnamskiej zajmował się wyciąganiem informacji z amerykańskich żołnierzy w czasie wojny wietnamskiej.

Weissmuller- Oficer NKWD lubował się w znęcaniu nad ofiarami sowich przesłuchań autor 12 nowych sposobów tortur.

Maximilian Weissmuller- Oficer NKWD lubował się w znęcaniu nad ofiarami sowich przesłuchań autor 12 nowych sposobów tortur.

Alexander J. Gilmore- Twórca , wynalazca i młody naukowiec , wraz z przyjacielem stworzyli innowacyjna broń dla żołnierzy marines , w przed dzień pokazu zastaje zamordowany przez przyjaciela – poprzysięga zemstę.

Lý Hữu Có-Dziecko wojny w wieku 12 lat miał na koncie więcej morderstw niż nie jeden weteran , Nienawidzi handlarzy Bronią , władz oraz Żołnieży.

Emelyan Blokhin – historyk o zamiłowaniu do starożytnych legend ginie w czasie expansji jednej z legend. Umiera w strasznych męczarniach od trucizny z igły nasączonej trucizną.


szczegóły jak Albi pomoże mi uporządkowac czego się w końcu dowiedzieliśmy

Comments

Aniel

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.