What could possibly go wrong?

Urodziny Aniela, Impreza u Manteufla, info o Tronach w Bielsku-Białej

Ostatnio Ulmo i Misza pracowali wiele razem nad roślinkami, Aniel opanował Arcane Duel i udało mu się półprzypadkowo spalić drzewo piorunem, Vuko osiąga mistrzostwo w kuchni i gromadzi broń, Erebus (???).

Aniel dostał na urodziny od przyjaciół miniaturowego golema (wykonanego z lalki BJD) od Mishy, paczkę cudownych czekoladek Ulmo, medaion-sekretnik na szyję od Maji Upiorzycy, album ze zdjęciami kosmosu od Maji Starszej oraz czerwone i przerażająco drogiego cabrioleta od Vuko (i występ 2 striptizerów skaczących z tortu :D).

Przy torcie ekipa ustala szczegóły wyjazdu na wampirzą imprezę powitania nowego księcia Warszawy, którym został Manteufel i K3B dostał zaproszenie. Są też plany na wspólne zwiedzenie Grani w fabryce Kia Motors.

Członkowie K3B udają się na imprezę, na której wręczają nowemu Księciu podarek – komplet pięknych, ręcznie wykonanych kul do gry, z których największa zawiera w głębi kropelkę słonecznego blasku.

“Z życzeniem długiego pokoju symboliczny drobiazg od Cieszyńskiego Kręgu Trzech Braci pozostającego pod prawem Srebrnych Stopni.”

W zamian za przysługę, jaką oddali Manteuflowi, ten dał im w prezencie oko, będące kawałkiem duszy maga, który zginął w latach 20-stych.

Ulmo w imieniu kręgu oznajmił Manteuflowi, że zamiaruje w Jurasowni wprowadzić zasady elizjum. Aniel tymczasem uprzedził ksiecia, że Krąg jest na ścieżce wojennej z Cierniem. Ten odparł, że do czasu opanowania Ciernia przez odpowiedzialne za to wampiry nie interesuje go co magowie z nią zrobią, skierował ich za to do Wiedźm.

Na imprezie też;

Vuko (który wyjątkowo udawał, ze nic go nie łączy z Anielem) nawiązał ponowny kontakt z Jamesem – dostawcą broni

Ulmo nawinął gadkę ze szpetnymi wampirami (nosferatu?) oraz pogadał dłużej z warszawskim przedstawicielem SS, który otrzyma od Manteufla dwie spalone głowy (zapewne wampirów, które zrujnowały jego dawne życie)

Erebus spotkał siostrę pośród Kręgu Wiedźmy

Cały Krąg rozmawiał z Kręgiem Wiedźmy, okazało się, że kobiety mając ciało Marii Contar planują wraz z uzyskanym od K3B duchem uczynić z niej szpiega u Proroków Tronów, co może przysporzyć pożytku i Kręgowi Trzech Braci i Kręgowi Wiedźmy (składającemu się w jakimś stopniu z magów)
Spotkanie odnośnie samego Ciernia zostało zaplanowane na bliską przyszłość w siedzibie K3B w Cieszynie. Magowie mają się umawiać z Wiedźmami o 3-miesięczny okres karencyjny. Nie dotyczy to Wilkołaków Ciernia.

.

Sprawa Tronów:
Kilkutygodniowa obserwacja ojca Marka mieszkającego u krakowskich Dominikanów, zaowocowała wreszcie podpatrzeniem jak odbiera od kogoś “modlitwę”, odplywa w astral a następnego dnia pędzi do banku gdzie przelewa 100000zł z konta kościelnego w Irlandii na konto Dominikanów Krakowskich. Pieniądze zostają przeznaczone na zakup “medycznego sprzętu dla dzieci” i przewiezione do klasztorów sióstr (??) w Bielsku-Białej, gdzie możliwości inwigilacyjne kończą się przy wejściu do piwnic.
Jest to klasztor, w którym niedawno przetrzymywane były “dziewczynki Jurasa” i gdzie (chyba) spędzano im ciąże zainfekowane duchami Deski.

Comments

Aniel

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.